Naši juniori kao i naš klub su po prvi put učestovali na turniru pod novim imenom. U polufinalu smo igrali protiv ekipe koju smo u grupnoj fazi pobedili 4:1, ali ovaj put ipak nije bilo tako lako. Kao da nije bio isti protivnik. Čak su i poveli 0:1 protiv nas. Mihajlo je izjednačio za 1:1 i tako nam omogućio san o finalu. Conner, naš golman, je odbranio  par šuteva i to nam je omogućilo penalsku završnicu. 2 minuta pred kraj meča je protivnik dao gol, ali se šut desio preko linije od polovine terena, a pravilo nalaže da igrač mora preći polovinu da bi se gol računao. Tako da smo imali sreće i gol je poništen. Na kraju su naši momci putem penala ušli u finale.

U finalu je bilo do 6 minuta napeto. Protivnik je vodio 1:2. Na osnovu naših grešaka, pada koncentracije i izgubljene snage smo na kraju izgubili i osvojili drugo mesto.

Mi smo svakako ponosni na naše igrače i osvojenim drugim mestom. Bravo!